KURUMSAL

NİCE TÜRKİYE / MİSYONUMUZ | VİZYONUMUZ

Nice Türkiye olarak kaliteli ve sürekli hizmet anlayışıyla çalışmakla birlikte müşteri gereksinimleri doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Nice ünlü İtalyan firması olarak panjur ve kepenk sistemlerine üzerine kurulmuş bir marka olup  daha sonraki yıllar da otomatik kapı sistemleri hakkında da hizmetlere başlamıştır. Yirmi bir yıllık Türkiye’de ki deneyimlerimizle her ile ulaşma kapasitemizi güçlendirmeye devam etmekteyiz.

Nice Türkiye AR-GE çalışmalarına uygun olarak üretilen Nice Motor ürünleri, sistematik ve yaratıcı biçimde uygulanmaya devam etmektedir. İhtiyaçlara uygun temel araştırmalar, uygulamalı araştırmalar ve deneysel geliştirmeler sayesinde kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Nice Türkiye destek, montaj ve kurulum ekibi üyeleri ile en iyi hizmeti verebilmek nedeniyle çok çalışmaktayız. Nice Türkiye olarak müşterilerimize tam kalite ve güvenilirlik garanti ediyoruz.

Nice İstanbul olarak metropol şehrin ihtiyaçlarını gözetmekteyiz. Nice Türkiye Ev ve iş yerleriniz de güvenlikli kullanabileceğiniz ürünler ile mutlu yaşamınıza en işlevsel ve pratik çözümler üreterek hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ve otomatik kapılarınızı uygun motor seçenekleri ile buluşturarak müşterilerimizin gerçek konforu yaşamalarına olanaklar sağlıyoruz. Mülklerin, site, otopark, bahçe ve garaj alanlarına uygun kapı ve motor seçenekleri ile nice güvencesini ve kalitesinin sözünü uzun ömürlü ürünlerinin deneyimini kazandıktan sonra anlamlandıracaksınız.

Nice ünlü bir İtalyan firması panjur ve kepenk sistemlerine üzerine kurulmuş bir marka olup daha sonraki yıllar da otomatik kapı sistemleri hakkında da hizmetlere başlamıştır.

Nice Türkiye her türlü yapıda ve iş yerleriniz de güvenlikli kullanabileceğiniz ürünler ile mutlu yaşamınıza en işlevsel ve pratik seçenekler üreterek hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Nice Türkiye destek, montaj ve kurulum ekibi üyeleri ile en iyi hizmeti verebilmek nedeniyle çok çalışmaktayız. Nice Türkiye olarak müşterilerimize tam kalite ve güvenilirlik garanti ediyoruz.

Nice Servis

Nice Türkiye Hakkında

1996 YILINDAN BU YANA

Nice Servis

Nice türkiye firması 1996 yılından beri ülkemizde otomasyon sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Güvenlik için en iyi çözüm yollarının başında gelen bu otomasyon sistemleri hakkında tüm detaylara ulaşabileceğiniz internet adresimizi şiddetle tavsiye ederiz.

Nice servis tecrübeli ekip üyeleri ile tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuştur. Bunun yanı sıra tüm bakım ve tamir işlerinizi anlık ya da isteğe göre 6 aylık periyodlar ile gerçekleştirebilmektedir.

Nice servis ekibi müşterilerine ciddi vakitler harcayarak onların güvenliği için hizmet veriyor ve vermeye devam edecektir. Nice problemlerinizin altından kalkabilecek garantiyi vererek çalışıyoruz.  Nice Servis olarak uzman kadromuzun her biri konusunda tecrübeli olup her türlü destek anında bir telefon uzağınızda olacaklardır. Nice Servis tüm müşterilerine satış ve fiyat konusunda her türlü  sorularınız da sizleri anında sonuca ulaştıracaktır. Güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden Nice Servis ile hangi model ürününüz olursa olsun tüm ekip üyelerimiz ile yardım anında hizmetinizde olacaklardır.

Nice servis ekibi Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde de otomatik kapı motoru ile alakalı talepleriniz için lütfen yetkili departmanlarımız dan bizlere ulaşınız.

Ayrıca bahçe kapısı motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Motor Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Motor hakkında daha fazla bilgi almak, Nice motor Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Motor satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

7/24 SERVİS HİZMETİ

Herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Teknik Destek Hattı
TEL:0212 451 20 34
GSM:0541 560 3 231

 

SATIŞ HİZMETİ

Nice ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Fiyat Teklifi istemek için bize ulaşabilirsiniz.

Nice Teknik Destek Hattı
TEL:0212 451 20 34
GSM:0541 560 3 231

 

YETKİLİ SERVİS

Firmamız SATIŞ yanında Nice Motor YETKİLİ  SERVİS hizmeti de vermektedir.

 

BİZİ TERCİH EDENLER

Bizi tercih eden firmalardan biride siz olmak istermisiniz ? İşte bizi tercih eden müşterilerimizi görmek için  TIKLAYINIZ.

bg