Mantar Bariyer

mantar bariyer ihtiyaç alanı ve bütçeye uygun farklı modelleriyle standardın üzerinde performansla hizmetinizde. Mantar bariyerler yerleşim alanları, ticari, endüstriyel ve kentsel alanlarda sınırlandırılmış trafik ve çevre koruması güvenlik uygulamaları için araç trafiğine yönelik kontrol çözümleri sunar.

Yerleşim alanları için J200 Serisi, ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları için J275 Serisi ve sertifikalı çevre güvenliği için J355 M30-P1 Serisi mantar bariyerleridir.

Yerleşim alanları için geliştirilen mantar bariyerlerin J200 serisinden J200HA otomatik mantar bariyer, yerleşim alanlarında akıllı kontrol sağlarken estetik görünümü de koruyarak araç trafiğini düzenlemek için uygundur.

J200F sabit mantar bariyer, yoğun bir kurulum çalışması veya elektrik kablolaması gerektirmediğinden yerleşim yeri yaya alanlarını tanımlamak veya diğer otomatik veya yarı otomatik mantar bariyer bulunan karma kurulumlarda kalıcı kullanım için idealdir.

Ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları için geliştirilen J275 mantar bariyerlerden J275HA otomatik mantar bariyer ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları gibi birçok günlük geçişin beklendiği tüm alanlar için tavsiye edilir.

J275SA yarı otomatik mantar bariyer, özellikle şehir merkezleri ve kablolama yapmanın zor olduğu alanlar için uygundur. Aslında, gazlı bir çalıştırıcı sayesinde yükseltme ve alçaltma tümüyle mekaniktir ve herhangi bir elektrik bağlantısı gerektirmez.

Çevresel güvenlik alanlarında kullanım için J355HA-M30-P1 sertifikalı mantar bariyer havaalanları, elçilikler, konsolosluklar, bankalar, limanlar gibi hassas alanların korunması için tasarlanmış ve test edilmiştir.

mantar bariyerlerden ihtiyaç alanınıza uygun olanı her bütçeye uygun fiyatlarla temin etmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın