Nice Bahçe Kapısı

Nice Türkiye’nin bir pim üzerinde dönerek açılıp kapanan iki kanattan oluşan Kanatlı Bahçe Kapıları, çit boyunca tek bir ray üzerinde akan tek bir kanattan oluşan Yana Kayar Bahçe Kapıları, genel olarak tilt veya seksiyonel kapılar olarak ayrılan ve garajın dışına veya içine doğru açılan Garaj Kapıları rağbet görüyor.

Yana Kayar Kapılar, Dairesel Kapılar, Garaj Kapıları, Endüstriyel Kapılar ve Fotoselli Kapılarda olduğu gibi Bahçe Kapılarında da Nice, Hızlı Motorlarıyla da müşterilerinin hizmetinde.

400, 500, 600, 1000, 1200, 1500, 1800, 2500, 3500 kg ağırlıklarında uygulanabilen RUN, ROBUS, ROX, THOR, TUB hızlı motor serileri ihtiyacınıza ve bütçenize uygun birbirinden farklı modellerle tercihinize sunuluyor.

Nice Bahçe Kapısı & Motoru

Nice Türkiye imzasıyla güvenli, kaliteli, dayanıklı bahçe kapıları yoğun kullanıma ve farklı hava koşullarına karşın kullanım süresinin uzunluğuyla da ilgi çekiyor. Müşterilerini, ürünün kullanım aşamasında da desteklemeye devam eden Nice Türkiye, bakım, tamir, onarım, yedek parça hizmetleri ve geniş yetkili servis ağıyla kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor.

Nice motor endüstriyel kuruluşlarda, santrallerde, konut ve iş yerlerinin bahçe, garaj ve otoparklarında kullanıma uygun üretimde bulunuyor. Modellerini son teknoloji ürünler olarak tasarlayan Nice Türkiye, adını sektörün zirvesine taşıyan çalışmalarıyla hızlı motor ürünlerinde de beğeni topluyor.

Bahçe kapıları hakkında daha fazla bilgi almak, varsa soru işaretlerinizi gidermek için müşteri temsilcilerimiz ve yetkili servislerimiz aracılığıyla güler yüzlü personelimiz de daima yanınızda.

 

Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın