NICE BARİYER SİSTEMLERİ

NICE BARİYER SİSTEMLERİ

Nice Türkiye bariyer ürünlerinden olan kollu bariyer çeşitleri yapının kullanışına uygun modelleri ile hayat kolaylaştırmaktadır.  Nice Bariyer çeşitleri tüm kullanım alanlarınıza uygun olduğu gibi istenmeyen giriş ve çıkışları denetleyebilmek adına düşünülen tüm yapı girişlerine uygulanabilmektedir. Nice bariyerler alçak tavanlı otopark, site ya da garaj girişlerinde müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.  Nice bariyer katlanır kollu bariyerleri ile de tavan yüksekliği ile ilgili problemi olan müşterilerine de kaliteli ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanacağınız çözümler sunar.

Nice Bariyerler engel tanıma özellikleri ile ehemmiyetli, güvenilir hizmetler ile emniyetli yaşamlar sunar. Nice Bariyerler de master-slave özelliği vardır. Master ana bariyer, ana motor gövdesidir. Slave ise ana motor a bağlanan diğer bariyer motorudur.  Bu sistem sayesinde iki ayrı bariyeri birbiriyle senkronize biçimde çalıştırabilmekteyiz. Ayrıca Nice Bariyerlerini Seksiyonel Otomatik Kapılarına ya da Bahçe Kapısı Motorlarına da senkronize edebilmekteyiz.

Nice Bariyerlerin de tur sayma özellikli yani bariyerin kullanım limitini sayısal sinyallere çevirerek dönme hızı bilgilerini bizlere sağlayan encoderdir. Encoder iki Bariyerin başlangıç ve bitiş noktasını belirleyen ok uyucudur. Nice Bariyerler de hazır fotosel yuvaları da bulunur. Nice bariyer serilerinden  l bar, s bar, m bar, wide ve will motor seçenekleri; tüm yapıların kullanım sıklığına ve kapı ağırlığına göre tercih edilebilecek her tip motor çeşitleridir.

NİCE YETKİLİ SATIŞ & SERVİS

Nice Motor Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Motor hakkında daha fazla bilgi almak, Nice motor Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Motor satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS:

Çobançeşme mah. Sokullu1 Sokak No : 27/A Bahçelievler İstanbul