Nice Kollu Bariyer

Nice Kollu Bariyer

Gişe, otopark, site gibi alanlarda kontrollü geçişi ve güvenliği sağlamaya yarayan kollu bariyerler, yoğun kullanıma da uygun seçenekleriyle Nice Türkiye kalitesiyle hizmetinizde.

Nice Kollu Bariyerler, Nice Wide 4\5\6, Nice L Bariyer, Nice M7 Bar Bariyer, Nice S Bar Bariyer, Nice M3 Bar Bariyer, Signo Bariyer çeşitleriyle her tür kullanım alanı ve her tür bütçeye uygun seçenekler sunar.

Ultra yoğun kullanımlar, farklı kol uzunlukları, harici akü bağlama imkanı, sağa veya sola takılabilme imkanı, engel tanıma, yavaş başlama, yavaş durma, ayarlanabilir açma-kapama hızı gibi özellikleriyle Nice Kollu Bariyerler tercih nedeni.

Güvenlik için gerekliliği tartışmasız olan kollu bariyer için güvenli, kaliteli, dayanıklı, estetik bir seçim yapmak isteyen herkes, 1996’dan bu yana ülkemizdeki hizmetleriyle adını sektörün zirvesine yazdıran Nice Türkiye’yi gönü rahatlığıyla seçebilir.

Nice Türkiye, tüm otomatik kapı sistemleri ve tamir, bakım,  onarım, yedek parça, yaygın teknik servis ağı ile de kullanıcılarını 7/24 destekler. İlgili ürünler hakkında daha fazla bilgi almak, varsa kafanızda oluşan soru işaretlerini gidermek için Nice Müşteri Hizmetleri ile Nice Yetkili Servisleri de yanınızda.

Nice, otomatik kapı sistemleri ve teknik desteğin yanı sıra kontrol ünitesi, duvar tipi elektrikli kilit, yer tipi elektrikli kilit, flaşör, fotosel, pilli fotosel, harici alıcı, kumanda, soketli alıcı, batarya, programlama cihazı gibi aksesuarlarıyla da müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın