Nice Türkiye

NİCE Servis - Yedek Parça

NİCE SERVİS

Nice Servis, otomatik kapı ve bariyer sistemlerinde hem satış hem servis hizmeti veren Nice Türkiye’nin kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliği esas alarak kullanıcı mutluluğunu hedeflediği birimidir.

Nice Servisi, yaygın ağı ile ürünlerinize yerinde hizmet verebilme imkanı sunar. Ülkenin hemen her yerinde muhatap bulabileceğiniz marka, soru ve sorunlarınıza hızlı çözümleri en kısa sürede üretir.

Nice Servisleri, alanınıza uygun ürün seçiminde size yardımcı olacağı gibi ürünü almanızın ardından talebiniz halinde adresinizde bulunarak montaj ve kurulumunu da gerçekleştirir. Alanın boyutları, ürünün kullanım sıklığı, otomatik sistem kapıya bağlanacaksa kapının ağırlığı ile kanat uzunluğu, rüzgar alıp almaması, iklim koşulları gibi etkenler dikkate alınarak en uygun motor sistemi belirlenir.

İhtiyaç alanınıza göre en iyi model seçildikten sonra uygun göreceğiniz bir tarih ve saatte servis ekibi adresinize gelir. Servis ekibi, donanımlı ve eğitimli uzmanlardan oluşarak garantili müdahale yapar. Motor bağlantısının ardından ürünün kumandaya tanıtımı yapılır, müşteri ürünün kullanımı hakkında bilgilendirilir.

Garantili Nice ürünlerinin bakımı ve eğer gerekirse onarımı için yine Nice teknik desteğini yanınızda bulursunuz. Bize ulaşmanızın ardından hemen kayıt oluşturulur ve ilgili ekip bilgilendirilerek en kısa sürede ürüne yerinde müdahale sağlanır.

Müşterinin telefon desteği ile çözebileceği boyuttaki sorunlar için 0 (212) 451 20 35 numarasından yardım alabilirsiniz. Teknik personel desteği gerektiren durumlarda motorlu sistemlere uzman müdahalesi önemli olduğundan yine bizimle iletişime geçerek güvenli hizmet alabilirsiniz.

BİZE 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ

Teknik servis ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacakdır.